UNC Digital’den Viral Kampanya: Sahibinden Satılık Az Çiğnenmiş Kemik

UNC Digital’den Viral Kampanya:  Sahibinden Satılık Az Çiğnenmiş Kemik

UNC Digital’in Champion Pet için gerçekleştirdiği viral kampanyada Tarçın isimli sevimli köpeğin Sahibinden.com macerasına tanık oluyoruz.

Başladığı gibi keyifli bir şekilde bir şekilde sonlanan viral kampanyada eski kemiğini Sahibinden.com üzerinden yeni sahibine ulaştırmaya çalışan Tarçın’dan ürünün özelliklerini dinliyoruz. Tarçın, en sevdiği kemiğine çok bağlı olsa da artık daha güçlü bir kemiğe ihtiyacı olduğu için onu satışa çıkarmak zorunda kalmış. Kemiğini satışa çıkarmasının diğer sebebi ise dostlarının ihtiyaçlarını gözetmesi.

İlanın en sonunda ise Tarçın’a ulaşmak isteyen alıcılar için bir link yer alıyor. Malum, Tarçın cep telefonu kullanma konusunda pek yetenekli değil. Linke tıkladığımızda ise hayatımızın günlük akışında nasıl evcil hayvanlarımızı ön plana aldığımızı anlatan Champion Pet’in Büyük Dostluklar İyi Beslenmeli reklam filmine yönlendiriliyoruz.

Sahibinden Satılık Az Çiğnenmiş Kemik

Online pazar yerlerinde sıklıkla görmeye başladığımız viral kampanyaların son örneklerinden biri olan proje, gerek sevimliliğiyle gerek ilginçliğiyle olsun oldukça olumlu geri dönüşler aldı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yataş’tan Tinder’da Pazarlama Kampanyası Sağlam Tapu’dan Animasyon Reklam Filmi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.