Teknosa Sosyal Medya Kampanyası: Teknosa Kadar Yakın

Teknosa Sosyal Medya Kampanyası: Teknosa Kadar Yakın

Teknosa, Türkiye’nin 81 ilinde açtığı şubelerini yeni lokasyon temalı sosyal medya kampanyası “Teknosa Kadar Yakın” ile duyuruyor.

Geçtiğimiz günlerde Şırnak’ın Cizre ilçesine 310. mağazasını açarak Türkiye’nin 81 iline yayılan tek teknoloji perakendecisi olduğunu duyuran Teknosa, yayınladığı sosyal medya kampanyası “Teknosa Kadar Yakın” ile takipçilerine eğlenceli bir deneyim sunuyor.

“Teknolojiye ne zaman ihtiyaç duysan, yakınlarda bir Teknosa bulman çok kolay.” diyerek yola çıkan marka, düzenlediği kampanya ile takipçilerinden Teknosa’ya en uzak noktayı bulmalarını isteyerek Türkiye’nin dört bir yanında olduğu iddiasını sürdürüyor.

Hazırlanan bir mikro site üzerinden ve Milli Piyango izni ile yürütülen kampanyada kullanıcılar Türkiye haritası üzerinde Teknosa mağazalarına en uzak noktayı tahmin ederek pinlemeyi hedefliyor. Kullanıcılar her pinde puan kazanıyor ve formu doldurarak ödüller için çekiliş hakkı kazanabiliyor. Katılımcılara her gün için 3 pin hakkı verilirken; uygulamayı paylaşmaları ve arkadaşlarını davet etmeleri durumunda ekstra pin hakkı kazanma imkanı da bulunuyor.

teknosa kadar yakın

41?29! tarafından hayata geçirilen kampanyaya Teknosa Facebook sayfasından ya da Teknosa Kadar Yakın mikro sitesi üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ETİ Canga’dan Arabesk Rap Temalı Viral: CANGArdaşlar McDonald’s’ın 40. Yıl Kampanyası Anılarınızı Topluyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.