Teknoloji Şirketi Cadem, Tüm Markalarıyla Birlikte Diverseffect’i Tercih Etti!

Ajans Haberleri, Haberler 22 Kas 2018
Teknoloji Şirketi Cadem, Tüm Markalarıyla Birlikte Diverseffect’i Tercih Etti!

Teknolojiyi şirketleri geleceğe taşıma yolunda şekillendiren Cadem, tüm alt markalarıyla birlikte dijital mecralarda yoluna Diverseffect ile devam etme kararı aldı.

Cadem; sektöründe sunduğu yenilikçi çözümleri ve geleceğin teknolojileri alanındaki tecrübesiyle 20 yılı aşkın bir süredir şirketleri geleceğe taşıyor. Sektöründe olduğu gibi dijital iletişim çalışmalarında da zirveyi hedefleyen Cadem, tüm alt markalarıyla birlikte iletişim çalışmaların yürütülmesi için Diverseffect’i seçti. Artık Cadem, iletişim çalışmalarına tüm dijital alanlarda Diverseffect ile birlikte devam edecek.

Çalıştığı markaları iletişim çalışmalarıyla bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Diverseffect, donanımlı ve alanında tecrübeli ekibiyle yerli ve global birçok markaya; dijital iletişim, dijital pazarlama ve tanıtım hizmetleri vermeye devam ediyor.

Diverseffect hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için hemen tıklayın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kubix Digital Global Faaliyetlerini Artık Berlin Ofisinden De Yürütüyor! Magmaweld’in Dijital Ajansı egegen Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.