Tam Otomatik, Acer Türkiye’nin Yeni Taşınabilir Projektörü C250i’yi ASMR Video İle Tanıtıyor

Tam Otomatik, Acer Türkiye’nin Yeni Taşınabilir Projektörü C250i’yi ASMR Video İle Tanıtıyor

Global elektronik cihaz ve bilgisayar üreticisi Acer’ın Türkiye ofisi, yeni ve ödüllü taşınabilir projektörü Acer C250i’nin tanıtımını ASMR tekniği ile kutu açılış videosu gerçekleştirdi.

ASMR (otonom duyusal meridyen tepkisi), kafa derisinde başlayıp vücuda doğru yayılan, genellikle sakinleştirici bir histir. Beyin masajı olarak da bilinen bu his fısıltılar, vurgular ve hışırtılar gibi sakinleştirici görüntü ve seslerle tetiklenir.

YouTube’daki ASMR videolarının sayısı 5,2 milyon civarında ve dünyanın dört bir yanından pek çok insan bu videolara büyük ilgi gösteriyor.

Acer’ın dijital ajansı Tam Otomatik tarafından hazırlanan projede C250i’nin kutu açılışı ve ürün incelemesi gerçekleştiriliyor. ASMR video sevenler için izlemesi oldukça keyifli olan bu videoda cihazın tasarımsal ve fonksiyonel özellikleri gösteriliyor. Proje, Acer Turkey Instagram hesabında 70.000’den fazla, Youtube hesabında ise 8.000’den fazla görüntülenme alarak ASMR video severlerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Tam Otomatik Reklam Ajansı Uluslararası Çalışan Yerli Sermayeli Bir Butik Ajans Olma Özelliğiyle Dikkat Çekiyor.

Türkiye’ye yönelik iletişimlerinin yanı sıra UK, MENA ve Fransa bölgelerinde de faaliyet gösteren Tam Otomatik; Acer, TÜSİAD ve Trend Micro markaları için hem Türkiye hem de global sosyal medya iletişimi gerçekleştiriyor. Bunun dışında GSK, Pınar ve Cinemaximum gibi büyük isimler için hem standart hem de proje odaklı sosyal medya iletişimleri gerçekleştirmekte.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tam Otomatik, Cinemaximum Youtube Kanalında Canlı Film Gösterimleri Gerçekleştirdi! RAMSEY’den Babalar İçin En İyisi, En Yenisi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.