Seger Korna güzel günleri müjdeliyor!

Seger Korna güzel günleri müjdeliyor!

“En güzel yarınlar #birliktendoğar!   

Hep birlikte koronavirüsün etkilerini yoğun yaşadığımız ve yine hep birlikte koronavirüse karşı yoğun mücadele verdiğimiz bu zor günlerde Seger Korna yeni reklam filmiyle; güzel anılarımızı, birlikte yaşadığımız mutlulukları ve başarılarımızı bizlere yeniden hatırlatarak “En güzel yarınlar #birliktendoğar!” sloganıyla güzel günleri yine hep birlikte göreceğimizi müjdeliyor.

Kendisini yolların sesi olarak tanıdığımız, 1981 yılından beri korna üreticisi olan ve yeni atılımıyla aydınlatma sektörüne de giriş yapan Seger Korna, Kogital imzasını taşıyan yeni reklam filmiyle yeniden gönüllere sesleniyor!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Scope’tan uçtan uca satış deneyimi sunan 'Dijital Satış Ofisi' yayında! Değişen Dünyanın Siber Güvenlik Çözümleri İçin Tam Otomatik, Trend Micro’ya Animasyon Video Hazırladı. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.