DentalAlDente’den Sosyal Mesafeye Dikkat Çeken Paylaşım

DentalAlDente’den Sosyal Mesafeye Dikkat Çeken Paylaşım

Koronavirüsün (COVID-19) tüm dünyada ve ülkemizde etkisini gösterdiği şu günlerde, markalardan farklı ve yaratıcı işler gelmeye devam ediyor. Sosyal mesafeye dikkat çeken bir paylaşım da diş sağlığı ve estetiği alanında hizmet veren “DentAlDente” markasından geldi.

Koronavirüse (COVID-19) karşı alınabilecek en önemli tedbirlerden birinin sosyal mesafe olduğunu vurgulayan ve paylaşımında mesleki açıdan esprili bir dil kullanan marka, bu zor günlerde sosyal mesafeye dikkat çekerken zamanı geldiğinde tüm mesafelerin kalkacağını belirtiyor.

2020’nin ilk günlerinden bu yana kreatif işleri ve sosyal medya yönetiminde Kogital Ajans ile yoluna devam eden DentalAlDente markası diş sağlığı ve estetiği alanında yurt içi ve yurt dışı hastalara hizmet vermektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Değişen Dünyanın Siber Güvenlik Çözümleri İçin Tam Otomatik, Trend Micro’ya Animasyon Video Hazırladı. Doğa Sigorta’dan #SağlıkİçinEvinizdeKalın Kampanyası →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.