Doğa Sigorta’dan #SağlıkİçinEvinizdeKalın Kampanyası

Doğa Sigorta’dan #SağlıkİçinEvinizdeKalın Kampanyası

Koronavirüs (Covid-19) salgını hayatın her alanını etkisi altına alırken, birçok marka da evden çalışma düzenine geçtiğini açıkladı. Sosyal medyada ise sosyal mesafe ve evde kal çağrıları gelmeye başladı.

Markalara dijital pazarlama ve reklam hizmetleri sunan Clicks’us Digital, bünyesinde yer alan Doğa Sigorta için çalışanları ve müşterileri tek bir mesajla bir araya getiren bir kampanya hazırladı. Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı ve çocuklarının #SağlıkİçinEvinizdeKalın etiketiyle paylaştığı video ile başlayan kampanya, Doğa Sigorta çalışanları ve müşterilerinin paylaşımlarıyla bir akıma dönüştü.

Son dönemde markaların sosyal medyada gerçekleştirdiği sağlık iletişimi, kullanıcılar tarafında olumlu karşılık buluyor. Clicks’us Digital, #SağlıkİçinEvinizdeKalın kampanyası ile Doğa Sigorta’yı sosyal medyada aktif rol alan sigorta şirketleri arasında ön plana çıkarıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← DentalAlDente'den Sosyal Mesafeye Dikkat Çeken Paylaşım Civil'den Masal Zamanı →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.