Tam Otomatik ve Acer ‘Aşk İncelik İster’ dedi.

Tam Otomatik ve Acer ‘Aşk İncelik İster’ dedi.

Acer Türkiye, Tam Otomatik Reklam Ajansı‘yla sosyal medya iletişim çalışmalarına başladı ve 14 Şubat için çiftlere romantik tavsiyelerde bulundu!

Tam Otomatik ‘Aşk incelik ister’ dedi ve Acer’a ‘14 Şubat İncelikleri’ projesini hazırladı.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Acer’ın kompakt tasarımı Swift ailesi ve çiftlerin birbirlerine yapabileceği incelikleri bir araya getirdi. Aşkın İncelikleri ismini verdiği projede Swift ailesinin kompakt modelleri Swift 5 ve Swift 7’nin ince ve hafif tasarımlarını da kullanarak çiftlere romantik tavsiyelerde bulunduğu bir video hazırladı.

Tam Otomatik Reklam Ajansı Uluslararası Çalışan Yerli Sermayeli Bir Butik Ajans Olma Özelliğiyle Dikkat Çekiyor.

Türkiye’ye yönelik iletişimlerinin yanı sıra UK, MENA ve Fransa bölgelerinde de faaliyet gösteren Tam Otomatik; Acer, TÜSİAD ve Trend Micro markaları için hem Türkiye hem de global sosyal medya iletişimi gerçekleştiriyor. Bunun dışında GSK, Pınar ve Cinemaximum gibi büyük isimler için hem standart hem de proje odaklı sosyal medya iletişimleri gerçekleştirmekte.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Civil'den Masal Zamanı TÜRK NİPPON SİGORTA ve GALATASARAY SK YELKEN ŞUBESİNE, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ VİDEOSU TAXIMPRO’dan! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.