Swatches: Mobil Renk Seçme Uygulaması

Swatches: Mobil Renk Seçme Uygulaması

Bir renk görüp beğendiğinizde tam olarak hangi renk olduğunu çıkaramıyorsanız, “Swatches” bu konuda size yardımcı olabilir.

Günlük olarak kullanabileceğiniz, ücretsiz renk seçme uygulaması Swatches, iOS kamerasıyla kullanılabiliyor. Beğendiğiniz bir renk görür görmez, akıllı telefon kameranızı o rengi üzerine doğrultuyorsunuz ve Swatches rengi tanıyarak aradığınız renk ya da o renge en yakın Pantone, RGB ya da Hex değerlerini karşınıza çıkarıyor.

Oldukça akıllıca bir kullanım sunan Swatches, sosyal medyayı ayağa kaldıran “Fotoğraftaki elbise hangi renk?” dramalarının yaşanmasına engel oluyor ve şüphe içinde kalmamanızı sağlıyor.

Renkle uyumlu paletler de gösteren Swatches, görüşünüzü zenginleştiriyor ve ilham verebiliyor. Gerçek hayat uygulaması, hangi renk pantolonla ne renk çorap giyebileceğinize yardımcı olabiliyor.

Swatches, yarattığınız kartelaları ve renk paletlerini arkadaşlarınızla, müşterilerinizle paylaşmanızı ve fikir alışverişinde bulunabilmenizi sağlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal İçiciliği Düzene Sokan Chatbot İzleyebileceğiniz En Romantik Tuvalet Reklamı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.