SunExpress Kampanyası: İstanbul Çık Aradan

SunExpress Kampanyası: İstanbul Çık Aradan

SunExpress, yolculara büyük avantaj sağlayan aktarmasız seferlerini yeni reklam kampanyası “İstanbul Çık Aradan” ile duyuruyor.

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, yeni kampanyası ile aktarmasız uçuşlarına dikkat çekiyor. “İstanbul Çık Aradan” sloganı kullanılan kampanya kapsamında yayınlanan reklam filmleri ile yolcuların direkt uçuşlarda zaman ve rahatlık açısından daha avantajlı olduğu vurgulanıyor.

Kampanya için aktarmalı seferlerin merkezi konumunda olan İstanbul’un zorunlu uçuş güzergâhı olarak eleştirel karaktere büründürüldüğü beş ayrı film çekildi. Adana, Kars, Diyarbakır, Trabzon ve Almanya filmlerinden oluşan reklam serisi, ilk 3 günde 500 binin üzerinde izleyiciye ulaştı .

 

 

 
Proje ayrıca İstanbul Çık Aradan mikrositesi üzerinden de bir kelime oyunu ile yürütülüyor. 5 hafta boyunca yayında kalacak oyunda, katılımcılar İstanbul’u aradan çıkararak diğer şehirleri bulmaya çalışacak. Kampanyada her haftanın birincisi yurt için çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti ve 5 haftanın birincisi ise 1 yıl boyunca haftada bir kez yurt içi gidiş-dönüş uçak bileti kazanacak.

sunexpress istanbul çık aradan

SunExpress “İstanbul Çık Aradan” kampanyası online ve geleneksel mecralarda farklı ajanslar tarafından yürütülüyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tinder’dan Kullanıcıları Teşvik Eden Yeni Özellik: Super Like Beyaz Tarafından Trollenen Vodafone Reklamları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.