Sony Mobile Türkiye’nin Sosyal Medya Ajansı Isobar Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 20 Ağu 2014
Sony Mobile Türkiye’nin Sosyal Medya Ajansı Isobar Oldu

Sony Mobile Türkiye, sosyal medya ve dijital pazarlama çalışmaları için Isobar ile anlaştı.

Akıllı telefon portföyü ile kullanıcılarına en üstün Sony teknolojisini premium içerik ve hizmetlerle sunan Sony Mobile Türkiye, sosyal medya ve dijital iletişim ajansını seçti. Dentsu Aegis Network’ün global network markalarından biri olan ve 2013′de Türkiye ofisini açan Isobar, Sony Mobile Türkiye’nin sosyal medya ve dijital iletişim ajansı oldu. Sony Mobile Türkiye’ye dijital pazarlama iletişimi kapsamında stratejik danışmanlık sunacak olan Isobar, sosyal medya yönetiminden de sorumlu olacak.

Teknoloji sayesinde uygulanabilir sınırsız fikirlerin, markalara ve iş sonuçlarına etkisini amaçlayan, global tam hizmet veren dijital pazarlama ajansı Isobar; dünyada 40 ülkede mevcut 67 ofiste 3.000’in üzerinde dijitale öncülük eden çalışanı ile hizmet veriyor. Isobar ayrıca, tamamı Dentsu Inc.’e bağlı olan Dentsu Aegis Network’ün bir parçası olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ajanslardan Ice Bucket Challenge Kampanyasına Destek Google Photo Sphere Camera Uygulaması İPhone’da →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.