ŞOK, Ramazan’da da Şoke Etmeye Devam Edecek!

ŞOK, Ramazan’da da Şoke Etmeye Devam Edecek!

Relansman kampanyasıyla AdWatch sonuçlarına göre en çok hatırlanan 2. reklam olan ŞOK, “Yeter de artar” konseptini yeni Ramazan filmiyle de devam ettiriyor.
 Bu defa Ramazan alışverişini torunuyla yapan anneane ve dede, pideden hurmaya, şerbetten zeytine Ramazanda aradıkları ne varsa uygun fiyatlarla Şok’ta buluyorlar ve Şok oluyorlar. Dillere dolanan Şok jingle’ını ise bu kez Ramazan davulcusu seslendiriyor. Tribal Worldwide İstanbul imzalı kampanya tv, dijital, outdoor, radyo ve basılı mecralarda karşımıza çıkıyor.

ŞOK, Tribal Worldwide İstanbul işbirliğinin ardından “Yeter de artar” sloganıyla bir relansman kampanyası gerçekleştirmiş ve kampanyayı yeni reklam filmi ile duyurmuştu. Künye: Reklamveren: ŞOK Marketler Reklamveren Temsilcileri: Nilhan Gülbahçe, Uğur Baykaler, Hakan Maden Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul Ajans Başkanı ve Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik Yaratıcı Yönetmen: Başar Bellisan Yaratıcı Grup Başkanı: Güldeniz Şeşen Bilginer, Barış Sarhan Yaratıcı Grup: Zeynep Ordu, Özge Ateş, Kadri Bayhaner, Ozan Yücekuş, Senem Dalgıç, Uğur Sütçü Sosyal Medya: Selin Aygün, Burcu Kavasgil Müşteri İlişkileri: Alp Gürsoy, Miray Çakın, Onur Duman Ajans Yapımcısı: Alper Öz, Ümit Bak Yapım Şirketi: PToT Film Yönetmen: Çağatay Kaya Post Prodüksyon: İmaj Müzik: Jingle Jackson

İlgili Haberler

ŞOK’un Yeni Reklam Filminde “ŞOK Gözler”
ŞOK’un Yeni Reklam Filminde “ŞOK Gözler”
Devamını Oku >