Shell’den Havada Karada Kazandıran Kampanya

Shell’den Havada Karada Kazandıran Kampanya

Brand the Bliss ve RAM İstanbul, Shell ve Miles and Smiles ortaklığında hayata geçirilen ‘’Havada Karada Kazan’’ kampanyasını daha geniş kitlelere duyurmak için etkileyici bir projeye imza attı!

Hürriyet uygulaması için geliştirilen bir yazılım ile, telefonlarını uçuş moduna alan kullanıcılara bir bildirim gönderildi. ‘’Uçuş millerinizi 5 kata varan yakıt puana çevirebildiğinizi biliyor muydunuz?’’ bildirimine tıklayan kullanıcılar, detayların yer aldığı bir sayfaya yönlendirildi.

Yepyeni bir mecra yaratılarak bir ilkin gerçekleştirildiği bu proje, dünyanın önde gelen reklam çalışmalarının sergilendiği Ads of the World’de yer aldı ve Mediacat Felis Ödülleri’nde Mobil Pazarlama Kullanımı kategorisinde ödül kazandı.

 
Kampanya detaylarına şuradan göz atabilir ve RAM İstanbul’un diğer projeleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Samsung’tan Fobisi Olanlara Özel Sanal Gerçeklik Kampanyası Yeni KIA Sportage’ın “Gelecekten Gelen” Web Sitesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.