Bigfil Project House İmzalı corlionconsulting.com Yayında!

Projeler, Web siteleri 16 Kas 2022
Bigfil Project House İmzalı corlionconsulting.com Yayında!

Bigfil Project House tarafından yapımı gerçekleştirilen yeni girişim Corlion Consulting; Türkiye, ABD ve Avrupa sahalarında uzun yıllar boyunca çalışma tecrübeleri olan, işinde duayen danışmanları bir çatı altında birleştirmesiyle beraber yenilikçi, dinamik ruhuyla şirket ve kuruluşlara katma değer sağlama amacıyla kurulmuş bir danışmanlık şirketidir.

Bigfil Project House ekibinin benzersiz ve modern fikirleriyle tasarlanan corlionconsulting.com, profesyonel yazılım çözümleri ile kullanıcıların konforlu bir gezinti yapmasını sağlayacak şekilde inşa edildi. Kullanıcı deneyimi odaklı, yüksek performanslı ve gelişmiş modüler alt yapısına sahip Corlion Consulting web sitesi, Bigfil Project House’un başarılı projeleri arasına katılmış bulunuyor.

İga Pass, İSTBUY, Avansas, Bahçelievler Belediyesi, Sodec, Dion, Warmhous gibi birçok değerli marka Bigfil Project House’un diğer imza atmış olduğu projeler arasında yer almaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bigfil Project House'dan Spor Tutkunlarına Harika Haber: we5concept.com Yayında! Kahve Diyarı, Müşteri Deneyimini En Üste Taşımak İçin “Clockwork” Dedi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.