Badbaz 3 Yeni Marka ile Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 17 Şub 2020
Badbaz 3 Yeni Marka ile Anlaştı!

2019 yılına damga vuran dijital ajanslardan biri olan Badbaz Dijital İletişim, 2020 yılına da hızlı girdi. Çalıştığı markaları arasına 3 yeni markayı daha ekledi!

Türkiye’nin bilinen markalarından; Flokser, Gülsan, Nermin Hanım ve Tazemasa gibi markalarla başarılı projelere imza atan Badbaz, her geçen gün başarı çıtasını yukarı çıkarmaya ve çalıştığı marka sayısını artırmaya devam ediyor.

Badbaz Dijital İletişim, Unika.Moda, TurkuazKöy ve Varco markalarını bünyesine kattı. Anlaşma sağlanan markalar ile birlikte ajans, birçok farklı sektörel alanlarda dikkat çekmeye başladı.

Çalıştığı markaları sosyal medya iletişiminde bir üst seviyeye taşıyan ve marka bilinirliği alanında etkili çalışmalara imza atan Badbaz, tecrübeli ekibiyle birçok markaya; sosyal medya yönetimi, dijital reklamlar ve web sitesi tasarım hizmetleri vermeye devam ediyor.

Badbaz Dijital İletişim hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için hemen tıklayın!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Idecon, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Ajansı Olmakla Gurur Duyuyor! Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin SEM Ajansı Destex Digital Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.