LG #V10suzOlmaz Projesinde Çekilen Kliplere Bir Yenisi Daha Eklendi!

LG #V10suzOlmaz Projesinde Çekilen Kliplere Bir Yenisi Daha Eklendi!

LG’nin interaktif gençlik projesi #V10suzOlmaz kapsamında akıllı telefonlarla çekilen ikinci müzik videosu da yayınlandı.

LG Electronics Türkiye’nin #V10suzOlmaz projesinde müzikseverler alternatif müzik sahnesinden sevdikleri bu alternatif müzik gruplarından hangisinin şarkısına video çekilmesi istediklerini oyladılar.  Oylamaların sona ermesi ile yönetmen koltuğunda Öykü Onur Tanyel’in oturduğu müzik videolarının çekimleri başladı.

Projenin ikinci videosu Son Feci Bisiklet – Pazar ve Ertesi isimli şarkısı için çekildi. Bu müzik videolarını diğer müzik videolarından ayıran en önemli özelliği ilk klipte de olduğu gibi tamamen LG V10 telefonları kullanılarak çekilmiş olması.

LG #V10suzOlmaz Projesi

Yönetmen Öykü Onur Tanyel, Son Feci Bisiklet hayranlarına bir de sürpriz yaparak klipte fotoğraf sanatçısı Dilan Bozyel’e de yer verdi. Siyah beyaz olan klipte LG V10’ un 60 kare çekim yapabilme özelliğinden faydalanılırken aynı zamanda tek plan tekniği kullanıldı.

 
LG Electronics’in hedef kitlesine “Kendin Ol!” diyerek seslendiği LG V10; daha önce hiçbir mobil cihazda görülmemiş multimedya becerileriyle göz dolduran bir akıllı telefon. Sahip olduğu Kesintisiz Kayıt Manuel Video Modu, 80˚ ve 120˚ geniş açılı çift ön kamera gibi  yeni ve eşsiz özellikleriyle pazardaki diğer rakiplerinden ayrılıyor. V Serisi telefonların ilki olan LG V10, sosyal ağları yoğun kullanan insanlara kullanım ve yaratıcılık açısından zengin bir multimedya deneyimi sağlamak için tasarlanırken aynı zamanda hayatlarına da profesyonel bir dokunuş katıyor.

Bu arada projenin Neyse grubu için çekilmiş ilk müzik videosu ise birkaç günde 320.000 izlenme sayısına ulaşarak büyük başarı kazandı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Koroplast’tan Kadınlara Özel Yeni Platform: Hayatikolaylastirir.com Sodexo’dan Sevgililer Günü’ne Özel #AskinEmojisi Yarışması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.