LG #V10suzOlmaz Projesi Kapsamında Çekilen Bir Klip Daha Yayında!

LG #V10suzOlmaz Projesi Kapsamında Çekilen Bir Klip Daha Yayında!

LG Electronics Türkiye’nin gençlerin müzik gücünü arkasına alarak yola çıktığı #V10suzOlmaz projesinde, şarkılar oylandı ve klip çekimleri aynı hızla devam etti.

#V10suzOlmaz projesinde 3. müzik videosu ise ilk iki müzik videosunda da olduğu gibi Nilipek’in “Senden Uzakta” adlı şarkısına sadece LG V10lar kullanılarak ve ellibeş farklı mekanda dış çekim yapılarak tamamlandı.

“Senden Uzakta” videosu adından da anlaşılacağı gibi uzaklarda Berlin’de ve İstanbul’da çekildi. Çekimler altı farklı günde ve altı farklı gün ışığında gerçekleştirildi. Üstelik Almanya – Berlin çekimlerini Nilipek kendisi gerçekleştirerek hayranlarına da yönetmen koltuğundan göz kırptı. Müzik videosunun kapanış sahnesi ise Cadde Bostan Sahili’nden dronelara bağlı olan LG V10’nun uzaklaşması ile tamamlandı.

 
Merak edenlere; projenin ilk müzik videolarının izlenme sayıları ise ortlama 400.000’lere ulaşmış durumda.

LG Electronics’in genç hedef kitlesine en doğru mesajla yani “Kendin Ol!” diyerek seslendiği LG V10; sahip olduğu eşsiz özellikleri ile piyasadaki rakiplerinden ayrışıyor. Örneğin; Kesintisiz Kayıt Manuel Video Modu, 80˚ ve 120˚ geniş açılı çift ön kamera ve hızlı paylaşma özellikleriyle hedef kitlesine inanılmaz bir multimedya deneyimi sunuyor.

lg v10suzolmaz projesi

#V10suzOlmaz projesi hakkında detaylı bilgiye LG Electronics Türkiye Dijital Pazarlama Yöneticisi Erkan Terzi ile gerçekleştirdiğimiz röportajdan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ülker Dankek’ten Facebook’ta Canlı Yayın Türk Hava Yolları “4 Mevsim Balkanlar - Kış” Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.