Ronaldo ve Karar Verirken Onu Etkileyen Bilinçaltı Ronaldon’t

Ronaldo ve Karar Verirken Onu Etkileyen Bilinçaltı Ronaldon’t

Dünyanın en ünlü futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo ve sahadayken kararlarını etkileyen bilinçaltı, Nike’nin son reklam filminde.

Nike Football, hazırladığı son reklam kampanyasında dünyanın en ünlü futbol oyuncularından biri olan Cristiano Ronaldo’nun sahadayken aklından geçenler hakkında ipuçları veriyor. “Believe” kampanyasının bir parçası olan 2 animasyon reklam filmi, devam eden Dünya Kupası karşılaşmalarında tarih yazan Ronaldo’nun en büyük rakibinin yine kendisi olduğunu gösteriyor.

İyi düşünceler ve pozitif bir akılla hareket etmeye çalışan Ronaldo’yu bilinçaltı Ronaldon’t vereceği kararla üzerinde mantıklı düşünmesini sağlıyor. Ronaldo’nun her hareketine şüpheyle yaklaşan Ronaldon’t, sonucunda Ronaldo’nun doğru kararlar vermesini sağlıyor. Ronaldo’nun sahada topla yaptığı konuşmalarda ve şimdiye kadar attığı en güzel golde bilinçaltı Ronaldon’t’un etkisi bulunuyor.

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Serbest Koşucuların İstanbul’da Avrupa’dan Asya’ya Geçiş Serüveni Arby’s’den Guinness Rekorlar Kitabı’na Giren Dünyanın En Küçük ve En Büyük Reklamı →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.