Longosphere’in Organik Büyüme Ajansı ROIBLE Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Ağu 2022
Longosphere’in Organik Büyüme Ajansı ROIBLE Oldu!

Avrupa’nın ikinci, Türkiye’nin ise en büyük glamping tesisine sahip olan Longosphere Glamping, İğneada’da ziyaretçilerine konforlu kamp deneyimleri sunuyor. Macera ve eğlence dolu aktiviteleri ziyaretçileriyle buluşturan marka, dijitalde organik büyüme çalışmaları için ROIBLE Organik Büyüme Ajansı’yla çalışmaya başladı.

Referansları arasında Sefamerve, Easycep, Silk&Cashmere, Yılmaz Ulusoy Turizm, Endeksa gibi ulusal ve uluslararası pek çok markayı bulunduran performans odaklı ajans ROIBLE, organik büyüme kapsamında SEO; içerik pazarlama ve online itibar hizmetleri sunmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ahtapot Sosyal Medya, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılında, Çanakkale Rotary Kulübü 35. Çanakkale Boğazı Yüzme Yarışması’nın Sponsoru Oldu! Denigma Jeans’in Dijitalde Tercihi Diverseffect! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.