Reklam5, Muse Creative Awards’taki başarısıyla adından söz ettirmeye devam ediyor!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Nis 2019
Reklam5, Muse Creative Awards’taki başarısıyla adından söz ettirmeye devam ediyor!

42 ülkeden 2.000’den fazla katılımcının birbirinden özel işlerinin sergilendiği, sektörün önde gelen profesyonellerinin oluşturduğu jüri tarafından yaratıcılık ve etkin iletişim anlayışını her açıdan inceleyerek değerlendirilen; Adobe Authorized Affiliate programına dahil Muse Creative Awards’tan, Reklam5 bu yıl 2 yeni Silver Winner ödülü ile dönerek koleksiyonuna yepyeni ödüller eklemeyi başardı.

Aralarında farklı kategorilerde ödül kazanan Netflix, Walt Disney, Coca-Cola gibi seçkin markaların da yer aldığı bu organizasyonda, Karsan’ın yenilenen web sitesi www.karsan.com.tr ile Automotive kategorisinde ve GEO Koleji’nin yenilenen web sitesi www.geokoleji.k12.tr ile Education kategorisinde “Silver Winner” ödülüne layık görüldü.

Salesforce Marketing Cloud ve SocialBakers’ın Türkiye’deki iş ortaklarından biri olan Reklam5; müşterilerine SEO, dijital iletişim, pazarlama teknolojileri, dijital dönüşüm, web/mobil tasarım ve geliştirme gibi dijital pazarlamanın farklı alanlarında hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← VAKIF GYO, İGOAİMALATHANE İLE EL SIKIŞTI Horizon Interactive Awards’dan MediaClick'e 3 Ödül →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.