Ramsey’den Bir İlk: Isıtan Ceket!

Ramsey’den Bir İlk: Isıtan Ceket!

#ModaylaAranızıSıcakTutun

Teknoloji ile modayı buluşturan ve özgün tasarımlarıyla erkek modasında öncü olan RAMSEY’den yenilikçi bir ürün daha: Isıtan Ceket.

Erkek moda markası RAMSEY, dijital mecralarda #ModaylaAranızıSıcakTutun sloganıyla yayına giren yeni reklam filminde, sahip olduğu yenilikçi tasarım geliştirme kabiliyeti ve nitelikli üretim gücünü bir kez daha vurguluyor.

Filmde, RAMSEY’in yeni inovatif ürünü olan Isıtan Ceket’i giymiş bir RAMSEY erkeğinin şıklığından ödün vermeden geçirdiği sıcak anlara şahit oluyoruz.

Dinamik tarzıyla şık ve fit görünümlü; %100 yün kumaştan üretilmiş, 65 dereceye kadar ısınabilme ve cep telefonundan kolayca kontrol edilebilme gibi özelliklere sahip RAMSEY Isıtan Ceket’in eğlenceli bir dille anlatıldığı filmde, RAMSEY moda ve teknolojiyi buluşturmadaki uzmanlığını bir kez daha ortaya koyuyor.

Stratejist Creative Communications Agency imzalı reklam filmi, tüm erkekleri modayla aralarını sıcak tutmaya davet ediyor.

Reklamveren: RAMSEY
Reklamveren Yetkilisi: Altuğ Aydın, Hale Tüzün
Sosyal Medya Ajansı: Stratejist Creative Communications Agency
Ajans Başkanı – Strateji: Sedef Senar
Yönetmen: Barış Murathanoğlu
Kreatif Direktör: Ziya Levent Şarkış
Dijital İletişim Direktörü: H. Cem Perek
Kreatif Ekip: Ali Emre Uzsuz, Onur Tekelioğlu
Talent: Can Çelikay

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Baymak’tan Ağaçlandırma Gününde Gümeli Porsuk Ağacı Hikayesi Kim ev sahibi olmak istemez ki? →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.