Çağdaş Triko Markası KNITSS Yeni İletişim Ağını Stratejist İle Örüyor.

Ajans Haberleri, Haberler 14 Ara 2022
Çağdaş Triko Markası KNITSS Yeni İletişim Ağını Stratejist İle Örüyor.

360 derece iletişim hizmetlerinde, güçlü markalarla önemli başarılara imza atan Stratejist Creative Communication Agency; dijital iletişim çalışmaları başta olmak üzere sosyal medya yönetimi, içerik danışmanlığı, ePR (Influencer Marketing) hizmetleri için çağdaş kadın triko markası KNITSS ile anlaşma sağladı.

Kadının yaratıcı gücünü önemseyen ve kadın istihdamını destekleyen, KNITSS’in iletişim faaliyetleri artık Stratejist Creative Communication Agency’e emanet. Stratejist Creative Communications Agency Kurucu Başkanı Sedef Senar yeni markası hakkında “kadının yaratıcı gücünü destekleyen vizyoner bir markayla çalışmak benim ve ekibim için oldukça heyecan verici. Kreatif güçlerimizi birleştirerek güzel işlere imza atacağımızdan hiç şüphem yok çünkü markayla olan ortak DNA’mız tanıştığımız ilk günden beri mükemmel bir uyum yakaladı” diye konuştu.

Çağdaş kadın triko markası KNITSS, sanattan, yaşamdan ve doğadan aldığı ilhamla sürdürülebilir materyaller kullanarak koleksiyonlarına hayat veriyor. KNITSS koleksiyonlarının %70’ten fazlası, ekolojik sertifikalı malzemelerden üretilmiş ürünlerden oluşuyor. KNITSS, 2025 yılı itibarıyla koleksiyonlarının tamamını %100 sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen materyallerle hazırlamayı hedefliyor. “Creative You” koleksiyonunda kullanılan tüm renklerin birbiriyle uyumlu olması ise kadınlara bir çok seçenek ile  farklı kombinler yaratma imkanı sağlıyor.

Portföyünde, The Moment, MG International Fragrance Company, Rebul, Nautica, Le Desire, Remove ve Bangii gibi markalar bulunan Stratejist Creative Communications Agency; müşterilerine kurumsal, pazarlama ve medya iletişimi, sosyal medya ve içerik yönetimi, PR, E-PR ve 360 derece iletişim hizmeti veriyor.

KNITSS tasarımları, markanın İstanbul Akmerkez, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi, Emaar, Ankara Armada, Bodrum Midtown mağazaları , Mandarin Oriental Bosphorus butiğinde, çok yakında İzmir İstinye Park’ta misafirlerini bekliyor. “Creative You” koleksiyonuna online alışveriş sitesi www.knitss.com adresinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clockwork 20. Yaşını Kutluyor! Portuma En İyi Startuplar Arasında →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.