RAMSEY’den Babalar İçin En İyisi, En Yenisi!

RAMSEY’den Babalar İçin En İyisi, En Yenisi!

“Babalar Günü” onlara minnettarlığımızı göstermemiz için en özel gün. RAMSEY, dijital mecralarda yayına giren yeni reklam filminde; moda ve teknolojiyi buluşturmadaki uzmanlığını mükemmel bir biçimde ortaya koyarak, babaların hayatını kolaylaştıracak pratik çözümler ile tüm babaların bu özel gününü kutluyor.

Erkek moda markası RAMSEY, “Babalarımız İçin En İyisi, En Yenisi RAMSEY”de sloganıyla yeni “Babalar Günü” filminde Leke Tutmayan Gömlek, Zero Weight Ceket, Konuşan Ceket gibi ürünlerinin özelliklerini eğlenceli bir dille anlatarak, babasına hediye almak isteyenlere özel seçenekler sunuyor.

Bir ailenin Babalar Günü sabahından ilham alınarak hazırlanan filmde, RAMSEY’in inovatif ürünleriyle tanışmış babanın mutluluğuna ortak olunuyor.

Reklamveren: RAMSEY
Reklamveren Temsilcileri: Altuğ Aydın, Hale Tüzün
Sosyal Medya Ajansı: Stratejist Creative Communications Agency
Ajans Başkanı: Sedef Senar
Yönetmen: Barış Murathanoğlu
Kreatif Direktör: Z. Levent Şarkış
Dijital İletişim Direktörü: H. Cem Perek
Kreatif Ekip: Bertuğ Uçar, Onur Tekelioğlu, Adnan Koçak
Cast: Bülent Keser, Özlem Sürek, Zekeriya Kağan Kaya
Mecra: Online

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Tam Otomatik, Acer Türkiye’nin Yeni Taşınabilir Projektörü C250i’yi ASMR Video İle Tanıtıyor Clockwork Agency’den Züber’e Züber Bir E-Ticaret Sitesi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.