Publicis Türkiye Yılbaşı Kampanyası: #AgacOlanAjans

Publicis Türkiye Yılbaşı Kampanyası: #AgacOlanAjans

Geleneksel yılbaşı kutlamalarını bir kenara bırakan Publicis Türkiye, #AgacOlanAjans kampanyası ile takipçilerini yeni yıla ağaç süsleyerek değil, ağaç dikerek girmeye davet ediyor.

Yeni yıl kutlamaları için sıra dışı bir yol tercih eden Publicis Türkiye, TEMA Vakfı ile anlaşarak daha yeşil bir dünya için yola çıktı. Ağaç süsleme yerine ağaç dikme bilincini yerleştirmek amacında olan ajans, bu hayalini eğlenceli bir proje ile duyurdu.

Çalışanlarından birini yılbaşı ağacı yaparak videosunu paylaşmaya karar veren Publicis Türkiye, bu enteresan projesini sosyal medya üzerinden duyurdu ve takipçilerini kimin ağaç yapılacağı konusunda oy vermeye davet etti.

Kullanıcılar, #AgacOlanAjans projesi kapsamında hazırlanan mikrositeyi ziyaret ederek departman seçiyor ve ağaç olmasını istediği Publicis çalışanı için oy veriyor. Oylar arttıkça fidanlar da artıyor.

Publicis Türkiye Yılbaşı Kampanyası

Oylama sonunda bir Publicis çalışanının ağaç olarak saksıda duracağı proje için Publicis Türkiye Ağaç Oluyor web sitesinden oy kullanarak katkı sağlayabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Avon’dan Yılbaşı Alışkanlıklarını Değiştirecek Kampanya: #MutlulukProjesi Spectrum Sinema Twitter Kampanyası: Film Gibi Bir Yıl →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.