Pronet Facebook Kampanyası: Bir Musibet

Pronet Facebook Kampanyası: Bir Musibet

Pronet, Facebook üzerinden düzenlediği bir Musibet kampanyasına katılanlar başlarından geçen komik ve ilginç hırsızlık hikayelerini paylaşıyor.

Geçtiğimiz yaz Musibet – Biletini Kestik virali ile büyük başarı yakalayan Pronet, Facebook sayfasından yayınladığı kampanyası ile takipçilerine eğlenceli bir deneyim sunuyor. Hayata karşı kaderci bir yaklaşım benimseyen ve başına bir şey gelmeden tedbir alma alışkanlığı olmayanlara  “Bir musibet, bin nasihatten iyidir.” atasözünü hatırlatan marka, Facebook kampanyası ile hırsızlara karşı bir kez daha uyarıyor.

Pronet’in “Bir Musibet” kampanyasına katılanlar yaşadıkları acayip hırsızlık hikayelerini önceden hazırlanmış illüstrasyon kalıplar üzerine yazarak paylaşıyor. Onaylanan hikayeler kullanıcıların oylamasına sunuluyor.

pronet facebook bi musibet

Kampanyanın uygulama sayfasında hikayeler kullanıcılar tarafından liste şeklinde, en çok oy alana göre ya da rastgele bir sırayla görüntüleyebiliyor. Sayfaya eklenen arama aracı ile belirli hikayeye ulaşmak çok daha kolayken, kullanıcılar beğendikleri hikayeyi kendi profillerinde de paylaşabiliyor.

pronet facebook yarışması bir musibet

Bir Musibet kampanyasında her hafta en çok oy veren ilk 25 kişi Musibet – Biletini Kestik CD’si, her hafta en çok oyu alan alan ilk 10 hikaye içinden jürinin seçeceği hikaye sahibi 1 yıllık Pronet Aboneliği ve kampanya sonunda jürinin seçeceği hikayenin sahibi ise iPad Mini kazanacak.

Bir Musibet kampanyasına Pronet Facebook sayfası üzerinden ulaşarak enteresan hırsızlık hikayelerini oylayabilir ve kendi hikayenizi paylaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Miles&Smiles Facebook Kampanyası: Çifte Yılbaşı Filli Boya Instagram Kampanyası: #RenkAvcıları →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.