Profilo Facebook Kampanyası: İçimizdeki Çocuk İtiraf Ediyor

Profilo Facebook Kampanyası: İçimizdeki Çocuk İtiraf Ediyor

Profilo Facebook Kampanyası “İçimizdeki Çocuk İtiraf Ediyor” ile takipçilerine çocukken yaptıkları yaramazlıkları ve gizli kalmış afacanlıklarını itiraf ettiriyor.

Süper 8 serisi çamaşır makinelerini tanıtmak için bir reklam filmi yayınlayan Profilo, bugünlerde gerçekleştirdiği Facebook kampanyası ile takipçilerini çocukluk yıllarına götürüyor. “İçimizdeki Çocuk İtiraf Ediyor” adı ile düzenlenen kampanyada katılımcılar çocukken yaptıkları ve kimseye söyleyemedikleri yaramazlıkları itiraf ediyor.

Katılımcıların kirli çamaşırlarını ortaya döken İçimizdeki Çocuk İtiraf Ediyor kampanyasının sayfası açıldığında ziyaretçiyi ilk olarak yaptığı haylazlıkları annesinden saklayan fakat kirli çamaşırları nedeniyle yakayı ele veren çocuğun hikâyesini anlatan reklam videosu karşılıyor.

 
Ardından açılan sayfada kendi itirafınızı paylaşabiliyor ya da en beğenilen itirafları okuyabiliyorsunuz. İtirafınızı yazarken birlikte haylazlık yaptığınız çocukluk arkadaşınızı ya da bu sırrınızı paylaştığınızı herhangi bir arkadaşınızı etiketleyebiliyorsunuz.

profilo içimizdeki çocuk itiraf ediyor

İçimizdeki Çocuk İtiraf Ediyor kampanyasında katılımcılar arasından her 80’inci kişi 50 TL’lik Profilo Hediye Çeki’nin sahibi olurken; en çok beğenilen ve paylaşılan itirafların sahipleri de 50 TL’lik D&R Hediye Çeki kazanıyor.

Yarışmayı takip etmek için Profilo Ev Aletleri Facebook sayfasını ziyaret edebilir ya da İçimizdeki Çocuk İtiraf Ediyor sayfasından itiraflarınızı paylaşabilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Lassa Virali: Titre Bakalım Vakıfbank Facebook Kampanyası: Aileler Kapışıyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.