Pharos Media’nın Performansı Yeni Logosuna Da Yansıdı

Ajans Haberleri, Haberler 06 Mar 2014
Pharos Media’nın Performansı Yeni Logosuna Da Yansıdı

Türkiye’nin mobil medya alanındaki en deneyimli ajanslarından biri olan Pharos Media, kurumsal kimliğini ve web sitesini yenileyerek 2014 yılına hızlı bir başlangıç yaptı.

Pharos Media’nın altı renkten oluşan yeni logosu, performans odaklı yapısını ve farklı sektörlere dair mobil medya alanındaki uzmanlığını yansıtmak amacıyla renkli dilimlerden oluşan bir diyagram şeklinde tasarlandı.

2003 yılında Pharos bünyesinde “Pharos Media” adı ile bir birim olarak kurulan ve sektördeki başarıları sonucunda elde ettiği büyüme hacmi nedeniyle 2013 yılının başında ayrı bir şirket haline gelen Pharos Media’nın kurumsal kimliğinin ve web sitesinin tasarımı yenilendi.

Altı farklı renkten oluşan ve yuvarlak bir diyagramı andıran Pharos Media’nın yeni logosu, kurumun performans odaklı yapısını algılatmak amacıyla grafik şeklinde tasarlandı. Sarı, turuncu, lacivert, pembe ve mor gibi canlı renkler kullanılarak tasarlanan Pharos Media logosu, ayrıca on yılı aşkın bir zamandır yenilikçi mobil medya projeleri ile birçok ödüle layık görülen ajansın farklı sektörler üzerindeki uzmanlığını da yansıtıyor.

pharos media yeni web sitesi

Kurumsal kimliği ile uyumlu bir bütünlük sağlaması amacıyla web sitesinin tasarımını da yenileyen Pharos Media’nın, yayın hayatına başlayan yeni web sitesinde mobil medya alanında sunduğu hizmetlerden başarı hikayelerine kadar birçok bilgi yer alıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram İlk Büyük Reklam Anlaşmasını Omnicom İle Yaptı Rixos Hotels Sosyal Medya Ajansı Dekatlon Buzz Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.