P&G #LikeAGirl Kampanyasına Devam Ediyor: Unstoppable

P&G #LikeAGirl Kampanyasına Devam Ediyor: Unstoppable

P&G geçtiğimiz yıl çok ses getiren #LikeAGirl kampanyasına yeni reklam filmi ile devam ediyor.

P&G tarafından geçtiğimiz yıl yayınlanan ve büyük bir başarı elde eden #LikeAGirl (Kız Gibi) kampanyası, yeni reklam filmi ile devam ediyor. Grubun ABD’de satılan hijyenik kadın pedi ürünü Always için yayınladığı reklam filminde bu kez kız çocukları için “unstoppable” (durdurulamaz) tanımı kullanılıyor.

Filmde ergenlik çağındaki kız çocuklarının büyük özgüveni konu alınıyor. Çocukların toplum tarafından yapılan baskılara, insanların söylediği kısıtlayıcı ve motivasyon kırıcı sözlere rağmen kendilerine güvenmeleri durumunda her şeyin üstesinden gelebilecekleri anlatılıyor.

P&G’nin #LikeAGirl kampanyasının devamı olan Unstoppable filmi de önceki gibi Leo Burnett imzası taşıyor.

 
Markanın #LikeAGirl adıyla yayınlanan ve internette viral olarak başarı elde etmesinin ardından büyük bir kampanyaya dönüşen projesi, geçtiğimiz yılın en çok konuşulanlar arasına girmişti. Proje Cannes Lions 2015’te de Grand Prix ve farklı kategorilerden aslanlarla ödüllendirilmişti.

 
P&G’nin Always markası için yayınladığı yeni #LikeAGirl filmi Türkiye’de ise Orkid tarafından paylaşılıyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Köpekler İçin Flört Uygulaması: Tindog Nike’tan Hıza Davet Eden Kampanya: Find Your Fast →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.