PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) İletişim Çalışmalarını Idecon Idea&Congress Yürütecek!

Ajans Haberleri, Haberler 07 Haz 2023
PERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) İletişim Çalışmalarını  Idecon Idea&Congress Yürütecek!

1972 yılında küçük bir grup, değerli bir hedefle yola çıkan, farklı sektörlerden işe ve insana inanan binlerce gönüllünün ortak aklıyla yarım asrı aşkın süredir ‘şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatına liderlik etme’ misyonuyla çalışan, ‘İnsan’ı ve işi odağına alan yapısıyla üyelerine; referans kaynaklar, haberleşme, bilgi alışverişi ve geniş bir ağın yanı sıra kendilerini ifade etme özgürlüğü de sunanPERYÖN’ün (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) yeni dijital iletişim ajansı Idecon Idea & Congress oldu.

Idecon Idea & Congress; PERYÖN için; dijital strateji, dijital medya iletişimi, içerik yönetimi, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi alanında hizmet verecek.

PERYÖN Hakkında:

İnsan yönetimi alanında kurulmuş ilk sivil toplum kuruluşu olan PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği), 50 yılı aşkın süredir Türkiye’de, dünya ve sektör ile entegre şekilde, şimdi ve gelecek için daha iyi bir çalışma hayatının oluşturulmasına liderlik ediyor. Düzenlediği İnsan Yönetimi Kongresi gibi etkinliklerle sektörün nabzını tutan dernek, PERYÖN İnsana Değer Ödülleri ile ‘insan’a değer veren çalışmaları onurlandırarak örnek uygulamaların yaygınlaşmasına destek oluyor. PERYÖN Akademi bünyesinde insan kaynağı yönetimi alanında mesleki yeterlililğin artmasına önemli katkı sağlarken, Strateji Turnuvası gibi etkinlikleri ile çalışanların stratejik liderlik yetkinliklerinin geliştirilmesine önemli katkıda bulunuyor.

Fırsat eşitliği, toplumsal cinsiyet eşitliği, sürdürülebilirlik, dijitalleşme, değişen çalışma hayatı ve insan odaklılık başlıca odaklandığı konular olan PERYÖN, diğer sivil toplum kuruluşları, özel sektör ve kamu iş birliği ile düzenlediği projeler ile toplumsal fayda sağlarken, alanında uzman isimlerin katkısıyla çalışma hayatının iyileştirilmesi için politika önerileri de üretiyor.

1979’dan bu yana EAPM – European Association for People Management (Avrupa İnsan Yönetimi Derneği) üyesi olan PERYÖN’ün çalışmaları İç Anadolu, Ege, Güney Marmara şubeleri ve Gaziantep, Akdeniz temsilcikleri ile Türkiye geneline yayılıyor.

Idecon Idea & Congress Hakkında:

Idecon Idea&Congress, 360° Marka İletişimi için gerekli ekip, ekipman ve ortak vizyona sahip güçlü bir yapı içerisinde katkı yaratmak isteyen bir fikir grubu olarak, “Etkin Marka Performansı” ilkesi etrafında konumlanmış iletişim ajansı; bütünsel bakış açısıyla hizmet vermektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yatırım Finansman Yeni Sosyal Medya Ajansını Seçti Edvido, Dijitalajanslar.com’u Satın Aldı →

Yazar Hakkında

Avatar
Nil Koldaş