Idecon Idea&Congress, Signify’ın Yeni Dijital İletişim Ajansı Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 11 Mar 2022
Idecon Idea&Congress, Signify’ın Yeni Dijital İletişim Ajansı Oldu

Aydınlatmada dünya lideri Signify’ın, yeni dijital iletişim ajansı Idecon Idea & Congress oldu. Idecon Idea & Congress; teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak LED, bağlantılı aydınlatma ve servis sistemleri üreten Signify için; dijital strateji ve içerik yönetimi, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi alanlarında hizmet verecek.

Signify Hakkında:

Signify (Euronext: LIGHT), profesyoneller, tüketiciler ve nesnelerin interneti için aydınlatmada bir dünya lideridir. Philips ürünleri ile birlikte Interact bağlantılı aydınlatma sistemleri ve veri etkin hizmetler sunarken, bir taraftan ticari değer yaratırken bir taraftan da evlerde, binalarda ve şehirsel alanlarda yaşam kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur. Signify, 2021 yılında 6,9 milyar euro değerinde satışlar ve dünya genelinde 70’ten fazla ülkede yaklaşık 37.000 çalışanıyla daha aydınlık yaşamlar ve daha iyi bir dünya için ışığın olağanüstü potansiyelini açığa çıkarıyor. Signify, 2020 yılında karbon nötr hale geldi. İlk halka arzından bu yana üst üste dört senedir Dow Jones Sürdürülebilir Endeksinde yer alarak 2017, 2018 ve 2019 yıllarında Endüstri Lideri seçildi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 360 Stradigi, Yeni Nesil Faktoringin Öncüsü Çekpara'nın Dijital Ajansı Oldu! Portuma, 177 Ülkede 50 Milyondan Fazla İndirmesi Bulunan Happy Crab İle Anlaştı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.