Batıgöz Sağlık Grubu’nun Yeni Dönem İletişim Çalışmalarını Idecon Idea&Congress Üstlenecek

Ajans Haberleri, Haberler 12 Kas 2021
Batıgöz Sağlık Grubu’nun Yeni Dönem İletişim Çalışmalarını Idecon Idea&Congress Üstlenecek

12 Sağlık Merkezi ile 7 Farklı Şehirde, 5 Ülke ve 2 Kıtada faaliyet gösteren Batıgöz Sağlık Grubu’nun yeni dönemde kurumsal iletişim, algı ve itibar yönetimi, basın iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk, konu ve kriz yönetimi, sosyal paydaş yönetimi, iç iletişim alan danışmanlığı, konu ve etkinlik yönetimi, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, içerik yönetimi, pazarlama projeleri, kreatif iletişim konularında Idecon Idea&Congress danışmanlık hizmeti verecek.

Idecon Idea & Congress portföyünde bulunan; İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB), İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB), Akdeniz Tekstil Hammaddeleri İhracatçılar Birliği (ATHİB), Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB), Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB), Futuretex İstanbul İş Fikir Tekstil Yarışması, Folkart Yapı, Galderma Türkiye, Philips Türkiye/ Philips Avent/ Philips Sonicare, Expanscience Laboratuvarları, Mustela, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, PepsiCo, Atasay, Doğuş Çay, Duru Bulgur, Deco-Vita, İstanbul Serbest Mimarlar Derneği, TUSİAD SD2, Bilim İlaç, Ünlü&Co, Beypazarı Maden Suyu, Ytong, Muratbey Peynir, Banvit, Patos, Çerezos, KAGİDER, Hilton Garden Inn, Özlem Süer, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Caz Derneği, PERYÖN, Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçılar Birliği, Karaoğlu Peyzaj, METEM, ISRS, IMMC, EFRS, ISS Kongreleri, Abbott, Şişli Belediyesi ve Isvea gibi markalara hizmet verdi ve veriyor.

Batıgöz Sağlık Grubu Hakkında

2004 yılında İzmir’de kurulan, alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan bir sağlık kuruluşu olan Batıgöz Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile yurt içi ve yurt dışı merkezlerinde hasta odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Batıgöz Sağlık Grubu, çıktığı uluslararası kalitede sağlık hizmeti sunma yolculuğunda uzman hekim ve profesyonel ekibi ile 2 kıtada, 5 ülke, 7 farklı şehir ve 9 sağlık merkezi ile her gün binlerce kişiye hizmet vermeye devam etmektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ahtapot’a Kaliteli Eğitim Kategorisi’nde Felis Ödülü! Webtures İle Çalışan Üsküdar Üniversitesi +%53 Oranında Performans Sahibi Oldu. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.