Pepsi Sosyal Medya Kampanyası: Seviyorsan Aç Konuş

Pepsi Sosyal Medya Kampanyası: Seviyorsan Aç Konuş

Pepsi, yeni sosyal medya kampanyası “Seviyorsan Aç Konuş” ile sevgisini göstermekte zorlananlara Burak Özçivit ile yol gösteriyor.

Yeni döneme “Seviyorsan Aç Konuş” sloganı ile yayınladığı reklam kampanyası ile hızlı bir giriş yapan Pepsi, reklam yüzü Burak Özçivit ile gerçekleştirdiği kampanyalara devam ediyor. Reklam sloganı ile aynı ismi taşıyan bir sosyal medya kampanyasını hayata geçiren marka, seven fakat konuşmakta sorun yaşayanlara yol göstermeyi hedefliyor.

Seviyorsan Aç Konuş mikro sitesi üzerinden gerçekleştirilen kampanyada Pepsi’nin 25 Nisan’da duyuracağı sürprizden haberdar olabilmek için bilgilerinizi bırakabiliyor ve Burak Özçivit’in cesaret veren rehberliğinden yararlanıyorsunuz.

Uygulamaya katıldığınızda öncelikle sevdiğiniz kişinin sizi tanıyıp tanımadığı ve ilişki durumunuz ile ilgili sorular soruluyor. Ardından karşınıza Burak Özçivit’in size tavsiyesini içeren videosu çıkıyor. Bu videoyu içeriğine göre ilgili kişiye gönderebiliyor ya da Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

pepsi seviyorsan aç konuş

Wanda Digital tarafından hayata geçirilen Pepsi sosyal medya kampanyasına 25 Nisan’a kadar katılabilir, gelişmeleri Pepsi Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Carte d'Or Sosyal Medya Kampanyası: #romantikbiran Cafe Crown Sosyal Medya Kampanyası: #cafecrowndansonra →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.