Pegasus Sosyal Medya Kampanyası: Dünyanın En Güzel Hediyesi

Pegasus Sosyal Medya Kampanyası: Dünyanın En Güzel Hediyesi

Pegasus’un sosyal medyada gerçekleştirdiği kampanyası ile çocuklar hayallerindeki tatili çizecek, Pegasus’un en yeni uçağı kazanan resimle boyanacak.

Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketi Pegasus, 2011 yılında başlattığı “Dünyanın En Güzel Hediyesi”kampanyasını farklı bir konsept ile sürdürüyor. Önceki dönemde kampanyaya katılan kullanıcılar arasında çekiliş yaparak kazananların kız çocuklarının ismini uçaklara veren Pegasus, şimdi de çocukları hayallerindeki tatilin resmini yapmaya davet ediyor.

Kullanıcılar kampanyaya çocukların çizdiği tatil resimlerin fotoğraflarını çekerek Dünyanın En Güzel Hediyesi web sitesine yükleyerek katılabiliyor. Yarışmanın son aşamasında Pegasus jürisi resimleri değerlendirecek ve seçilen resim Pegasus’un yeni uçağını kaplayacak. Ayrıca ilgili uçağa resmin sahibinin ismi verilecek.

pegasus sosyal medya kampanyası

Konsept gereği sadece kız çocuklarının yaptığı resimlerin yarıştığı kampanyaya katılan tüm resimleri şuradan görebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Medyada Bir “İyilik” Projesi: #KindVines Türk Hava Yolları’ndan Stop-Motion Reklam Filmi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.