Patlamayan ve Katlanan Bisiklet Lastiği

Patlamayan ve Katlanan Bisiklet Lastiği

Havasız, delinmez ve katlanabilen yapıdaki bisiklet lastiği Revolve Wheel ile bisiklet lastiği şişirmek geçmişte kalabilir.

Katlanan bisiklet ya da scooter haberlerine alışmışsınızdır. Fakat katlanabilen bisiklet lastiğini ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Tasarımcı Andrea Mocellin, bisikletle seyahat etmeyi daha kolay bir deneyim haline getirmek için pantent almayı beklediği “Revolve Wheel”i tasarladı.

Havasız, delinmez, kompakt ve modüler tasarım, Mocellin’in aklına, şehir yaşantısını ve ulaşımını kolaylaştıran katlanabilen araçlardan gelmiş.

Revolve Wheel, yalnızca bisikletlerle değil, aynı zamanda tekerlekli sandalyeler ile de uyumlu. Havasız olduğu için doğada bisiklet sürmeyi seven kullanıcılar için vazgeçilmez hale gelebilir. Eskiyen, havası sönen lastiklerin yerini Revolve Wheel alabilir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Acil Durumlarda Polise ve Ailenize Haber Veren Takılar Küçük Mutfaklar İçin Kompakt Bulaşık Makinesi Çözümü →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.