Old Spice’ın Başarılı Reklam Yüzleri Aynı Projede Buluştu!

Old Spice’ın Başarılı Reklam Yüzleri Aynı Projede Buluştu!

Old Spice, başarılı reklam filmlerinin yüzleri Terry Crews ve Isaiah Mustafa’yı aynı projede bir araya getirdi.

Old Spice’in viral başarı sağlayan reklam filmlerinin oyuncuları şimdi de aynı projede karşımıza çıkıyor. Markanın yeni reklam filminde, “Muscle Music” isimli video ile hatırlanan Terry Crews ile “The Man Your Man Could Smell Like” reklam filminin başarıya ulaşmasının ardından “Old Spice Guy” olarak tanınmaya başlanan Isaiah Mustafa tuhaf ve eğlenceli bir rekabete giriyor.

İkilinin favori Old Spice kokuları için mücadele ettiği reklam filmi, markanın deodorant ile şampuan ürünlerine odaklanıyor. Proje Old Spice’ın uzun zamandır birlikte çalıştığı Wieden + Kennedy Portland imzası taşıyor.

 

Viral reklamları ile oldukça konuşulan Old Spice, tüketicilerin karşısına yıllardır bu iki karakterle çıkıyor. Reklamlarda Terry Crews, erkeksi duruşu ve şişkin kasları ile sürekli bağırırarak ürünü tanıtırken; Isaiah Mustafa ise tüketicilere kadınları etkilemek için kişiliklerine uygun koku seçmeleri konusunda tavsiyeler veriyor.

Markanın başarılı reklam filmlerini ise aşağıda izleyebilirsiniz:

 

 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sağlam Tapu’dan Animasyon Reklam Filmi Nissan’dan Yoga Dersleri: Micra Hareketler →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.