Jolly Tur Tatil Serisine Devam Ediyor: Cennetten Bir Köşe

Jolly Tur Tatil Serisine Devam Ediyor: Cennetten Bir Köşe

Jolly Tur “Cennetten Bir Köşe” isimli reklam filmi ile tatilcilere eğlenceli günlerin sonunda iş hayatına dönüşün zorluğunu hatırlatıyor.

Geçtiğimiz aylarda yayınladığı eğlenceli virali Cinnetten Bir Köşe ile dikkatleri üzerine çeken Jolly Tur, devam niteliğindeki yeni reklam filmi “Cennetten Bir Köşe”yi de yayınladı.

Önceki filmde ucuza kaçarak gittikleri tatilde hayal kırıklığına uğrayan çift, bu sefer işini garantiye alarak planlarını Jolly Tur ile yapıyor. Kaldıkları otel ve eğlenceli aktivitelerle bu kez turnayı gözünden vuran çift, haftanın sonunda ise şehre ve iş hayatına dönüşün sıkıntısını yaşıyor.

 
Cinnetten Bir Köşe’nin yapımcıları Batesmotelpro’nun imzasını taşıyan film, sosyal medyada ise  ‪#‎burasıbırakılırmı hasgtagi ile paylaşılıyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ünlü İsimler Wolfteam Oyununda Buluştu: Wolfteam All Star Star Wars Karakterleriyle Selfie Çekebileceğiniz Uygulama →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.