Ünlü İsimler Wolfteam Oyununda Buluştu: Wolfteam All Star

Ünlü İsimler Wolfteam Oyununda Buluştu: Wolfteam All Star

Türkiye’de popüler bir oyun olan Wolfteam, 6. yılına özel olarak hayata geçirdiği reklam kampanyası ile ünlüleri bir araya getirdi.

Gençler arasında oldukça popüler olan online bilgisayar oyunu Wolfteam, Survivor All Star’a gönderme yapan bir reklam kampanyası başlattı. Wolfteam All Star ismindeki kampanya kapsamında ünlü isimler eğlenceli bir turnuvada bir araya geldi.

İki takımın kıyasıya mücadelesine sahne olan turnuvada kırmızı takımda Cicişler olarak bilinen Esra ve Ceyda Kardeşler, Oya Aydoğan ve Atilla Taş bulunurken, mavi takımda ise Ahmet Çakar, Doğuş, Safiye Soyman ile eşi Faik yer aldı.

JoyGame tarafından düzenlenen etkinliğin tanıtımı amacıyla önce “All Star Dediğin Böyle Olur!” isminde bir video yayınlandı. Videoda ünlülerin sosyal medyada kendileri ile özdeşleşen ifadeleri ve iddialı söylemleri yer aldı.

Ardından merakla beklenen final karşılaşması gerçekleşti ve Türkiye’nin televizyon, sanat ve şov dünyasından 8 ünlünün mücadelesi yayınlandı. Final için Wolfteam oyuncuları ise Wolfteam Facebook sayfası üzerinden favori takımlarını oyladılar.

 

 
Proje kapsamında takipçileri için birbirinden ilginç ve heyecanlı sürprizler hazırlayan Wolfteam, gencinden yaşlısına, aktif oyuncularından ara vermiş oyuncularına kadar tüm oyuncularını bu projede tekrar bir araya getirdi. Wolfteam ekibi, oyuncuların oyun oynama alışkanlıklarını düşünerek; sürekli oynayan aktif oyuncular ve uzun zaman sonra oyuna dönüş yapan oyuncular için oyun içi eşya ve güçlü silahlardan oluşan çeşitli hediye paketleri hazırladı.

Wolfteam, 22 milyon oyuncusu ve oyunda bulunan 1 milyonu aşkın klan sayısı ile Türkiye’nin en çok tercih edilen MMOFPS oyunları arasında yer alıyor.

Voden imzalı reklam kampanyası televizyondan alışkın olduğumuz konsepti ve sosyal medyada fenomen haline gelen ünlülerin eğlenceli diyalogları ile dikkat çekiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clear’dan Türkiye’nin İlk Periscope Virali: #BurakNerede Jolly Tur Tatil Serisine Devam Ediyor: Cennetten Bir Köşe →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.