Neutrogena’dan Sosyal Medyaya Yeni Akım: #Elfie

Neutrogena’dan Sosyal Medyaya Yeni Akım: #Elfie

Özel formülüyle Türk kadınlarının ellerini koruyan Neutrogena, selfie’den sonra #Elfie akımını başlattı.

Neutrogena’nın Elfie akımına uymak çok basit; bunun için Instagram ya da Twitter hesabınızın olması yeterli. Sonrasında ise ellerinizin bakımlı ve hoş göründüğünü düşündüğünüz bir anda, güzel bir arkaplanla fotoğrafını çekiyorsunuz ve #Elfie hashtag’i ile paylaşıyorsunuz.

Rengarenk ojelerinizle, tarz yüzüklerinizle çektğiniz fotoğraflar ise kampanya için hazırlanan Elfieler mikrositesinde sergileniyor. En çok beğenilen 5 Elfie sahibine ise Neutrogena, bir senelik bakım kremi seti hediye ediyor.

Neutrogena’nın 26 Ocak’ta ş Aşkı projesini desteklemek amacıyla başlattığı #elfie kampanyasına binlerce kadının yanı sıra @ojesizgezmeyenlerkulubu, @iconjane gibi Instagram’ın fenomen hesapları da destek verdi.

Şubat sonuna kadar devam edecek olan #Elfie kampanyasının yaratıcı ajansı, geçtiğimiz yıl IPG bünyesine katılan ve son aylarda portföyünü önde gelen markalarla büyüten Promoqube oldu.


neutregena sosyal medya yeni akım elfie

Neutrogena sosyal medya kampanyasına Twitter ya da Instagram üzerinden #Elfie hashtagi ile fotoğraf paylaşarak katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Altınbaş Sevgililer Günü Kampanyası: Senin Taşın Hangisi? Jolly Tur Virali: Cinnetten Bir Köşe →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.