Anadolu Grubu Sosyal Medya Çalışmaları İçin Promoqube İle Anlaştı

Ajans Haberleri, Haberler 04 Kas 2013
Anadolu Grubu Sosyal Medya Çalışmaları İçin Promoqube İle Anlaştı

Anadolu Grubu dijital iletişim ve sosyal medya çalışmaları için birlikte çalışacağı ajansı Promoqube Sosyal Medya Ajansı olarak belirledi. 

Anadolu Efes, Abank, İş Bankası, General Electric, LC Waikiki ve HepsiBurada gibi büyük markalardan oluşan müşteri portföyü ile çalışmalarını sürdüren Promoqube Anadolu Grubu’nun da sosyal medya alanındaki ajansı olacak. Değişik sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerle çalışarak farklı segmentlerde deneyim sahibi olan Promoqube, Anadolu Grubu’nun da sosyal medya hesaplarını devralarak portföyünü genişletti.

Türkiye’nin alanında lider markalarına dijital iletişim, sosyal medya danışmanlığı ve pazarlama çözümleri hizmeti sunan Promoqube, bundan böyle Anadolu Grubu’nun da sosyal medya alanındaki ajansı olacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Hava Yolları Yatırımcılar ve Girişimcileri Havada Buluşturuyor! Doğuş Çay Cips Markaları İçin MediaSona Sosyal Medya Ajansı İle Anlaştı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.