Bridgestone Babalar Günü Projesi: #BabaOluncaAnladım

Bridgestone Babalar Günü Projesi: #BabaOluncaAnladım

Emniyet Lastiği Bridgestone sponsorluğunda hayata geçirilen “Baba Olunca Anladım” isimli projede Türkiye’nin her yerinden babaların katılımı ile bir Babalar Günü manifestosu yazılıyor.

“Emniyet Lastiği” sloganı ile emniyeti elden bırakmayan babalarla ortaklaşa çalışan global lastik markası Bridgestone; babaları, baba olduktan sonra keşfettikleri duyguları paylaşmaya davet ederek Türkiye’nin ilk Babalar Günü Manifestosu’nu oluşturuyor. Ozan Doğulu, Özgür Ozan, Mustafa Üstündağ, Ercan Kazaz gibi ünlü babaların da mesajlarıyla destek verdiği projede, babaların kendi ağzından duygularını aktarılıyor.

Bridgestone Baba Olunca Anladım kampanyası

Genelde ne düşündüklerini çok bilmediğimiz, duygularını sık sık ifade etmeyen babaları, belki de ilk defa dinleme, babalık duygusunun onlara öğrettikleri, keşfettirdiklerini görme şansı veren projenin videoları ise www.babaolunca.com adresinde yayınlanıyor.

 
Promoqube imzası taşıyan proje kapsamında hazırlanan Baba Olunca Anladım Manifestosu, web sitesi dışında, dergi ve gazetelerde de yayınlanacak. Babalar kendi yazdıkları cümleyi buralarda görebilecek ve bir anı olarak saklayabilecekler.

Siz de bir babaysanız, Türkiye’nin ilk Babalar Günü Manifesto’sunda yerinizi almak için hemen www.babaolunca.com adresine girerek, duygularınızı #BabaOluncaAnladım hashtagiyle cümlelere dökebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ajansların Yaratıcı Babalar Günü Mesajları Tadelle Çok Mecralı Reklam Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.