LG Electronics Türkiye’nin Dijital Ajansı Promoqube Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 27 Oca 2015
LG Electronics Türkiye’nin Dijital Ajansı Promoqube Oldu!

LG Electronics Türkiye, açtığı konkur sonucu dijital iletişim çalışmaları için Promoqube ile anlaştı.

Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve beyaz eşya sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, açtığı konkur sonucunda dijital iletişim çalışmalarını Türkiye’nin ve dünyanın en prestijli markalarına yaratıcı sosyal pazarlama çözümleri sunan Promoqube ile birlikte yürütme kararı aldı.

2009 yılında Özgür Alaz ve Korhan Kurt tarafından kurulan Promoqube, sosyal medya danışmanlığı, topluluk yönetimi, dijital itibar yönetimi, içerik ve yaratıcı kampanya projeleri geliştirmek gibi hizmetlerinin yanı sıra LG Electronics’in kurumsal blog ve internet sitesi içerik yönetimini de üstlenecek.

LG Electronics Türkiye, Promoqube’nin belirlediği dijital iletişim stratejisi ile ürünlerini daha geniş bir kitleye ulaştırarak, sosyal platformlarda adından çok daha fazla söz ettirmeyi hedefliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Deloitte TMT Öngörüleri 2015 Raporu Yayınlandı! Adidas Türkiye’nin Sosyal Medya Ajansı Isobar Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.