MNG Turizm’den Tatilcilere Özel Kampanya: #TatilÇantam

MNG Turizm’den Tatilcilere Özel Kampanya: #TatilÇantam

MNG Turizm, #TatilÇantam yarışması ile kullanıcıları tatile çıkarken yanlarına alacakları vazgeçilmez 3 eşyanın fotografını paylaşmaya davet ediyor.

Turizm’in öncü ve seçkin isimlerinden MNG Turizm, OnAdWorks Dijital Reklam Ajansı ile birlikte tatilcilere özel bir Instagram kampanyası başlattı. Proje kapsamındakatılımcılar tatile çıkarken yanlarına alabilecekleri en önemli 3 eşyanın fotoğrafını #TatilÇantam ve #MNGTurizm hashtagi ile Instagram’da paylaşıyor ve MNG Turizm’in Instagram hesabını takip ediyor.

MNG Turizm Instagram sayfasını takip et!Bavulunuzdaki vazgeçilmez 3 eşyanın fotoğrafını #tatilçantam ve #MNGTurizm…

Posted by MNG Turizm on 13 Temmuz 2015 Pazartesi

Her hafta fotoğrafları en çok beğeni alan 3 kullanıcıya ise tatile çıkarken kullanabilecekleri çanta hediye ediliyor. 27 Temmuz’a kadar devam edecek yarışmada kazananlar ise her Pazartesi MNG Turizm sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

#TatilÇantam kampanyası ile ilgili detaylara MNG Turizm Facebook sayfasından ulaşabilir ve yarışmayı markanın Instagram profili üzerinden takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Markalardan Ramazan Bayramı Reklamları Clear’dan Türkiye’nin İlk Periscope Virali: #BurakNerede →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.