Migros’un Tüm SEO Çalışmaları Webtures’e Emanet!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Eyl 2015
Migros’un Tüm SEO Çalışmaları Webtures’e Emanet!

Türkiye’nin en büyük süpermarket zincirlerinden birisi olan Migros, dijital pazarlama alanında yürüteceği çalışmalar için Türkiye’nin önde gelen SEO ajanslarından Webtures ile anlaştı.

Dijital çağın en önemli pazarlama stratejilerinden biri olan SEO çalışmaları tüm markaların dijital iletişim stratejilerinde başrolü oynamaya başladı.

Yenilenen web sitesi ve büyüyen iş hacmi ile Türkiye’de modern perakende sektörünün en önemli markası olan Migros da dijital pazarlamaya büyük bir önem veriyor. Bu doğrultuda çalışmalarını artırmayı hedefleyen marka, SEO konusunda Türkiye’nin önde gelen ajansı Webtures ile başarılı kampanyalar yaratmaya hazırlanıyor.

Webtures tecrübeli ekibiyle Türkiye’nin önemli firmalarına son teknolojileri ve güncel pazarlama stratejilerini kullanarak hizmet veriyor. Ajansın çalıştığı markalardan bazıları ise; Teknosa, Tchibo, Yataş, Akşam, Kığılı, BRC, Ekol Lojistik.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dünya’nın En Popüler Sitesi Türkiye’den: Nike - Geç Kendini Türk Sineması Dada Publicity’yi Seçti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.