Mercedes-Benz Sosyal Medya Kampanyası: Yönetmen Sensin

Mercedes-Benz Sosyal Medya Kampanyası: Yönetmen Sensin

Mercedes-Benz Türkiye, gerçekleştirdiği sosyal medya kampanyası “Yönetmen Sensin” ile takipçilerinin hayal gücünü harekete geçiriyor.

Bir Mercedes-Benz filminin yönetmeni siz olsaydınız nasıl bir film hayal ederdiniz? Mercedes-Benz bu hayali gerçeğe dönüştürecek bir kampanyaya imza atıyor. Yeni C-Serisi otomobillerini kısa bir süre önce piyasaya süren marka, otomobillerin tanıtımı için gerçekleştirdiği sosyal medya kampanyası ile takipçilerini yönetmen olmaya davet ediyor.

Kampanyaya katılarak kendi C-Serisi filmini oluşturmak isteyenler Mercedes-Benz Türkiye Facebook sayfasına girerek Instagram hesabını bağlıyor. Ardından en karizmatik olan 6 fotoğrafını seçen katılımcı, Yeni C-Serisi’ne ait 3 video belirliyor. Müzik tercihi de tamamlandıktan sonra video paylaşılmaya hazır hale geliyor.

Limonsocial imzalı kampanyada katılımcılar fotoğraf, video ve müzik seçimlerini sıralayarak hazırladıkları filmi yayınlamadan önce ön izleme gerçekleştirebiliyor ve yeni filmler de hazırlayabiliyor. Yarışma süresi sonunda Mercedes-Benz jürisi tarafından seçilen videonun sahibi 1 kişi Samsung Galaxy Note 3 kazanma şansı elde ediyor.

Mercedes benz facebook kampanyası

mercedes benz sosyal medya kampanyası

mercedes benz facebook yarısması

mercedes benz sosyal medya yarışması

mercedes benz kampanyası yönetmen sensin

Kurgusu, montajı ve müzik seçimiyle siz de Yeni C-Serisi’nin yönetmeni olmak isterseniz Mercedes-Benz Türkiye Facebook sayfasını ziyaret edebilir ve buradan diğer katılımcıların oluşturduğu videoları da izleyebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Hava Yolları’ndan Stop-Motion Reklam Filmi Starbucks Sosyal Medya Kampanyası: #YazıYudumla →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.