Mercedes-Benz Sosyal Medya Kampanyası: Lezzetli Bir Yolculuk

Mercedes-Benz Sosyal Medya Kampanyası: Lezzetli Bir Yolculuk

Mercedes-Benz sosyal medya kampanyası Lezzetli Bir Yolculuk ile takipçilerini lezzet turuna çıkarıyor.

Otobüsüyle, kamyonuyla, hafif ticari araçları ve otomobilleriyle Türkiye’nin tüm yollarında dolaşan Mercedes-Benz, Lezzetli Bir Yolculuk” kampanyası ile Anadolu’nun yöresel yemeklerini tanıtıyor. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcılar uygulamanın mikrositesinde bulunan formu doldurduktan sonra karşılarına çıkan yönlendirmeleri takip ediyor.

Karbonat imzalı kampanyada lezzet turuna başlayan katılımcılar, durakladıkları her şehirde karşılarına çıkan 12 farklı yöresel lezzeti tahmin etmeye çalışıyor. Konya, Trabzon, İzmir, Diyarbakır, Rize, Edirne ve diğer şehirlerin yer aldığı uygulama; bamya aşı, cırdıngış, aşur, kerebiç, meftune, kaz çekmesi gibi yemekleri ile Türkiye’deki lezzet çeşitliliğinin de kanıtı niteliğinde.

Mercedes-Benz Lezzetli Bir Yolculuk

Mercedes-Benz Lezzetli Bir Yolculuk kampanyası sonunda formu dolduran katılımcılardan 50 kişi yöresel yemekler içeren hediye paketleri kazanma şansı elde ediyor.

28 Şubat’a kadar devam edecek olan kampanyaya Lezzetli Bir Yolculuk mikrositesi üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Jolly Tur Virali: Cinnetten Bir Köşe Görme Engellilere Yardım Uygulaması: Be My Eyes →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.