Med Marine’in Dijital Reklam Çalışmalarında İş Birliği Yapacağı Yeni Ajansı Hoops Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 18 Ağu 2020
Med Marine’in Dijital Reklam Çalışmalarında İş Birliği Yapacağı Yeni Ajansı Hoops Oldu!

1983 yılında İstanbul’da kurulmuş olan, lider römorkör üreticisi Med Marine; Türkiye’de liman, derin deniz çekme, kılavuzluk, kurtarma, enkaz kaldırma, kirlilik önleme, gemi eskortu ve kiralama konularında uzmanlaşmış denizcilik hizmetleri vermektedir. Yenilikçi, birinci sınıf gemiler ve römorkörler inşa eden Med Marine müşteri odaklı ve deneyimli bir Türk firmasıdır.

Med Marine’in Hoops ailesini yeni dijital ajansı olarak seçmesiyle, Hoops tüm dijital süreçlerden sorumlu olacağı yönündeki iş birliklerini sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir motion çalışma ve “Sektörünün lideri denizleri aştı geldi! Arkamıza dolu dolu fikirlerimizi aldık, dümenimizi etkileşime kırdık. Bu yolculukta artık birlikte tam yol ileri gideceğiz. Lider römorkör üreticisi Med Marine, Hoops ailesine hoş geldi!” notuyla duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ünlü Fransız Marka Pierre Fabre, Diverseffect’i Seçti Parkim Group Sosyal Medya Yönetiminde Badbaz İle Yola Çıktı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.