McDonald’s ve Renault’dan Lezzetli Test Sürüşü

McDonald’s ve Renault’dan Lezzetli Test Sürüşü

McDonald’s ve Renault, otomobil almayı düşünen insanların lezzetli bir test sürüşü yapabilmesi için ortak bir kampanya yarattı.

Renault Captur ya da  KWID model otomobil almayı düşünen müşteriler için benzersiz bir sürüş deneyimi yaratmak isteyen McDonald’s, yol bilgisayarlarını McDonald’s menüsüne dönüştürdü. “The Tasty Drive” adındaki kampanya, DPZ&T’yle birlikte hazırlandı.

Test sürüşüne çıkan müşteriler, gösterge paneli üzerinden hamburger, patates, içecek ya da tatlı seçeneklerinin yer aldığı menüden dilediklerini seçti ve yollarının üstündeki otomobile servis yapan ilk McDonald’s restoranından seçtikleri yiyecek ve içecekleri ücretsiz olarak alabildi. Böylece, test sürüşü, lezzetli bir sürüş deneyimiyle yer değiştirdi.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Chewbacca’ya Dönüşen IKEA Sandalyesi Siyahtan Daha Siyah Kahveden Yapılan Plak →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.