Maylo’nun Tüm İçeriklerini Kara Delik Yuttu

Maylo’nun Tüm İçeriklerini Kara Delik Yuttu

Lila Group’un markası Maylo’nun Instagram hesabındaki 850 içerik bir anda yok oldu.

Oyuncu sayısı 200 milyonu aşan Fortnite evreni, geçtiğimiz günlerde bir kara delik tarafından yutuldu. Kara delik tarafından yutulduğundan beri yeni bölümü büyük bir oyuncu kitlesi tarafından beklenirken, Maylo’nun yeni dijital ajansı BAL Agency tarafından @maylokagit Instagram sayfasındaki tüm içerikler kaldırıldı ve Fortnite görsel uyarlamasıyla “beklemede kalın” mesajı yayınlandı.

Müşteri portföyünde Turkcell, Nestlé Professional, Hilton İstanbul Bomonti, Parex, Accessorize gibi markalar bulunan BAL’ın, yeni müşterisi Maylo’nun içerik stratejisi için neler yapacağı merakla bekleniyor. Paylaşıma şu linkten ulaşabilir ve Maylo hesabını takibe alabilirsiniz:

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin 2019 tercih dönemi doluluk oranı %18 arttı! Mazda, alışılmışa meydan okumak için Taximpro'yu seçti! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.