Mavi Sosyal Medya Kampanyası: Aşık Oldum

Mavi Sosyal Medya Kampanyası: Aşık Oldum

Mavi, Sevgililer Günü’ne atıf yapan “Aşık Oldum” projesi ile sosyal medyada büyük bir hashtag kampanyası başlattı.

Hashtag’in sosyal medya paylaşımları için önemi artık tartışılmaz bir gerçek. Sosyal medyayı en etkin kullanan markalardan biri olan Mavi de Sevgililer Günü vesilesiyle hayata geçirdiği yeni sosyal medya kampanyası “Aşık Oldum” ile takipçilerini bol hashtag’li bir deneyime davet ediyor.

Mavi Aşık Oldum kampanyasına katılmak isteyenler 5-14 Şubat tarihleri arasında Mavi mağazalarındaki #aşıkoldum kartlarını en beğendikleri ürüne takıp; ürünün fotoğraf ya da videosunu yine #aşıkoldum hashtagi ile birlikte Twitter, Instagram ya da Vine’da paylaşarak hediye kazanma şansı elde ediyor.

Mavi, kampanyaya katılmak için mağazaya gitmeye vakti olmayan takipçilerini de unutmamış. Aşık oldum kampanyasına katılmak isteyenler aynı zamanda Mavi web sitesine girerek beğendiği ürünün linkini kopyalayıp Twitter’da yine #aşıkoldum hashtagi ile paylaşarak hediye kazanma fırsatı elde edebiliyor.

 
Sosyal platformlarla ürünlerini aşkla buluşturan Mavi’nin Aşık Oldum kampanyası detaylarını ise şuradan takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Media Markt Sevgililer Günü Virali: Trip Ölçer Boyner Facebook Kampanyası: Kalbimi Tamamla →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.