Logitech Odadan Kaçış Oyunu: Room L

Logitech Odadan Kaçış Oyunu: Room L

Gerçek zamanlı odadan kaçış oyunu konseptine ilk defa markalı bir deneyimle hayat veren Logitech, katılımcılara heyecan dolu bir kampanya sunuyor.

İlk olarak 2008 yılında Japonya’da ortaya çıkan ve 2014 yılında büyük şehirlerde onlarca noktada açılarak popüler olan “Gerçek Zamanlı Odadan Kaçış Oyunu” konseptine Logitech de katıldı. Bir odada kilitli kalan katılımcıların, belirli bir zaman dilimi içerisinde odada bulunan çeşitli bulmacaları çözerek odadan çıkmaya çalıştığı bu konsepti sahiplenen Logitech; hem gerçek bir oda, hem de dijital bir oyun ile yepyeni bir kampanyaya başladı.

Dijital reklam ajansı Karbonat ve Escape Planet işbirliği ile hayata geçirilen odadan kaçış oyunu “Room L” her yaştan oyunsevere farklı ve eğlenceli bir deneyim vadediyor. Hem online hem de gerçek zamanlı versiyonu için birbirinden bağımsız iki senaryo ile hazırlanan oyun, Taksim’de bulunan Logitech Room L‘de gerçekleşiyor.

Logitech Room L’in online versiyonunda roomlogitech.com adresine giriş yapan kullanıcılar, Logitech ürünleri ile bulmacaları çözmeye ve odadan dışarı çıkmaya çalışıyor. Odadan çıkmayı başaranlar arasından her hafta 5 kişi, 2-5 kişilik gruplar oluşturarak Escape Planet’in Taksim’deki şubesinde Logitech için özel hazırlanmış odada gerçek kaçış deneyimini yaşıyor; şifre ve bulmacaları çözerek 60 dakika içinde odadan çıkmayı hedefliyor. Ayrıca online versiyona katılanlar arasında yapılacak çekilişle kullanıcılar, çeşitli Logitech ürünleri kazanma şansı da yakalıyor.

logitech odadan kacış oyunu

Taksim’de bulunan “Logitech Room L” Türkiye’de ilk defa bir markaya özel olarak kurgulanan odadan kaçış projesi olarak dikkat çekiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← El Turco Digital'den Yaratıcı İçerik Pazarlama Projesi: Out Of The Box Honda HR-V Crossover Kampanyası →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.